**

با هم تا ظهور
**

از زمان باید همه چی رو فهمید!

وضعیت وبلاگ :

**

با هم تا ظهور

سو مصلحت

يكشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۵۵ ق.ظ

هی میگن واردات هی میگن این یکی هم وارد شد نمیدونم مهر، تسبیح، لاستیک، کوچکترین وسایل اونم تن تن 

این بار هم که نوشتن چسب زخم هم حتی وارد شد اونم تن تن... 

واقعا نمیشه فهمید اینا کیا هستن نمیشه شناسایی کرد؟ 

اَه 


امروز مسلمانان میانمار مظلوم‌ترین مردم دنیا هستند و عکس العمل مسلمانان درباره آنها جالب است که کمترین بوده و حداکثر چند تظاهرات انجام شده است. خبری از تشکیل جلسه سازمان همکاری اسلامی نیست. معلوم نیست چرا ما مسلمانان به فکر تشکیل یک نیروی مشترک نظامی شبیه ناتو نیستیم که در اینگونه موارد وارد عمل شود. جنایت‌های دولت میانمار جز با نیروی نظامی متوقف نمی‌شود. از ایران اسلامی انتظار بیشتری می‌رود. متاسفانه ما بیشتر به فکر شیعه هستیم تا اسلام که شامل شیعه و سنی است.

مطهری با انتقاد از انفعال دستگاه دیپلماسی کشور، حرکت ترکیه در امدادرسانی به آوارگان میانماری را بهتر از عملکرد ایران ارزیابی کرد.

قدام ترکیه بهتر از ما بود که به بنگلادش اعلام کرد مسلمانان اخراج شده از میانمار را بپذیرد و ترکیه هزینه اقامت آنها در بنگلادش را خواهد پرداخت. این چندمین بار است که دولت میانمار دست به اخراج مسلمانان بومی می‌زند و کشورهای اسلامی چند روز آه و ناله می‌کنند و دیگر تمام. معلوم می‌شود ما معنی همبستگی اسلامی را نفهمیده‌ایم که پیغمبر اکرم فرمود: "هرکس صدای تظلم و دادخواهی و کمک خواهی مسلمانی را بشنود و به یاری او نشتابد او مسلمان نیست." اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بهتر از ما مسلمانان به این دستور رسول اکرم درباره خودشان عمل می‌کنند.


یه نکته بود! 

و خداوند از دل ها آگاه است از نیت ها حتی در سطح کشوری حتی در اتخاذ تصمیمات که از روی چه بوده برای هر کشوری چه برسد به شخص 

واقعا تو ذهنم هیچ کشوری نیست ولی منظورم اتخاذ هاست در همچین مواقعی که کشور های پر مدعا در لیدری جهان اسلام چطور موندن در تدبیر نیست هایی که خودشان کرده اند 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۶/۱۹
منتظر....